Хірургія одного дня - вирішення проблем без втрати часу

Буває так, що ми не в змозі «лягати на операцію», оскільки не маємо можливості витрачати час на госпіталізацію та відновлення протягом кілька місяців. Крім того, тривале перебування в стаціонарі  на багатьох справляє пригнічуючий вплив.

 «Хірургія одного дня» скорочує час вашого лікування до доби (або навіть декількох годин), вже на наступний день ви можете повернутися додому, а через кілька діб - повністю відновитися.

Як таке можливо?

Хірургія одного дня розвинулася в США і Західній Європі в 70-х роках минулого століття. Основний принцип - можливість діагностики, хірургічного лікування та стабілізації в ранньому післяопераційному періоді протягом доби з подальшим амбулаторним наглядом.

Даний підхід до лікування з'явився в результаті появи ендоскопічної хірургії в поєднанні з небажанням страхових компаній витрачати гроші клієнтів на зайві дні в стаціонарі, а також оплачувати ускладнення розгорнутих хірургічних втручань.

В Європі, США, Ізраїлі та інших розвинених країнах до 70% хірургічної допомоги виявляється за принципом «Оne day surgery», оскільки при такому підході ризики (в порівнянні з класичними операціями) залишаються на тому ж рівні, а витрати на лікування і перебування в клініці істотно зменшуються .

На Заході вважають, що 50-60% всіх видів хірургічних операцій можна проводити протягом одного дня.

Те, що ще недавно вважалося фантастикою, зараз перетворилося на невід'ємну складову сучасної медицини. Малоінвазивний метод передбачає роботу хірурга через невеликий шкірний розріз або через природні отвори в тілі.

Переваги

Така операція практично безболісна, практично не залишає після себе косметичних дефектів, рана швидко гоїться, а оперований орган і організм швидше відновлюються після втручання. Рання активізація пацієнтів після операції запускає компенсаторні механізми організму і запобігає такі грізні ускладнення, як тромбоемболії, застійні пневмонії тощо

До хірургії одного дня відносять малоінвазивні методи лікування в області загальної хірургії, судинної хірургії, урології, травматології, гінекології, проктології, оториноларингології.

У МЦ «Перша Приватна Поліклініка» впроваджений пацієнт-орієнтований підхід до лікування за зразком європейських клінік. Це дозволяє скоротити час, необхідний на лікування і прискорити реабілітацію після хірургічного втручання.

Операційний блок укомплектований сучасним обладнанням і необхідним хірургічним інструментарієм. Закупівлі обладнання та витратних матеріалів суворо контролюються - ми використовуємо тільки якісні матеріали і препарати. Палати, в яких пацієнти відновлюються після операції, комфортні - в них ви гарантовано зможете відпочити і швидко повернутися до звичайного життя.

Індивідуальний підхід поширюється і на вибір анестезії. Багато пацієнтів (і небезпідставно) турбуються про якість наркозу більше, ніж про саму операцію. Ви знайдете повне розуміння і сприяння в цьому питанні - при виборі методу наркозу ми враховуємо не тільки фізіологічне, але і психологічний стан, а також ретельно підбираємо дозування, що зменшує ризики і робить процес лікування комфортним.

Використання технології хірургії одного дня в МЦ «Перша Приватна Поліклініка» дає цілий ряд переваг:

  • менше ризик післяопераційних ускладнень;
  • немає стресу, пов'язаного з так званим «стаціонарним висновком» - ви не контактуєте з важкими хворими, байдужим медичним персоналом. Вже через добу (іноді через кілька годин) після операції - ви опиняєтеся вдома, де значно зручніше, швидше и приємніше повертатися до нормального стану;
  • ви швидше відновлюєтеся, так як ендоскопічне втручання мінімізує травматизм операції;
  • весь процес курується одним лікарем, що істотно спрощує спілкування і збільшує особисту відповідальність фахівця;
  • ви економите гроші - не потрібно витрачатися на тривалий період реабілітації і перебування в стаціонарі.

Ви залишитеся задоволені якістю операції, сервісом і заощадите дорогоцінний час!