Чому ми відкриваємося в нових районах міста?

Тепер у вас є реальна альтернатива - якщо ви живете (або працюєте) на Таврійському, в Центрі, в Дніпровському районі, то вже сьогодні ви можете заощадити свій час. Отримуйте якісну медичну допомогу там, де вам зручно! З'явилася можливість проходити діагностику і лікування у зручний  для вас час, завчасно узгодивши його з графіком роботи того чи іншого спеціаліста.
Звертаємо увагу, що спілкуватися ви будете з позитивно налаштованими працівниками колл-центру та лікарями, які зацікавлені в позитивному іміджі клініки.

Які послуги надає філія №2 "Дніпровська"?

Зручне розташування поєднується з досить широкими можливостями кожної філії. До ваших послуг:
  • консультації сімейного лікаря, включаючи безкоштовне обслуговування в рамках підписаної декларації;
  • сучасна ультразвукова діагностика на апараті «Philips»;
  • допомога вузьких спеціалістів різних напрямків: кардіолога, невропатолога, ЛОР-лікаря, ортопеда-травматолога, а також інших спеціальностей;
  • ви зможете пройти необхідні медичні маніпуляції, а також здати аналізи.
Наприклад: вам призначили консультацію кардіолога, а проживаєте ви в Дніпровському районі Херсона. Скоріш за все, ви вже зіткнулися з тим, що потрапити до цього спеціаліста дуже непросто. Між тим, ходити до кардіолога потрібно регулярно, а сил та здоров’я сидіти  у чергах - немає. У нас ви зможете скласти оптимальний графік візитів, не очікувати  спеціаліста годинами, а своєчасно отримати необхідну допомогу. Повз вас у черзі не будуть «проскакувати» люди по імені «я лиш запитати", медичні представники.
У нас прийом ведеться суворо за записом. Ми цінуємо ваш час!
Філія «Дніпровська» вже працює за адресою: вул. Університетська, 161 (40 Років жовтня).

Ми - в Центрі!

Починаючи з 13 листопада, жителі історичних частин Херсона також можуть скористатися перевагами приватної медицини. Провулок Козацький дуже довго був знайомий херсонцям за клінікою легендарного лікаря Володимира Гаухмана (відомий не лише професіоналізмом, але і літературними талантами). Сьогодні ми знову піднімаємо кадуцей і чашу над тихими вуличками - зустрічайте філія «Козацька».
Приватна медицина відрізняється тим, що не тільки пацієнт іде в клініку, а і клініка іде до пацієнта. Запрошуємо відвідати наші філії або задати питання по телефону.
Ми чекаємо на  Вас!