Чим займаеться асистент операційних паціентів?

Асистент операційних пацієнтів допомагає узгодити всі питання, пов'язані з операціями в МЦ «Перша приватна клініка». Це нововведення запозичене нами у ізраїльських і європейських клінік, де комфорт пацієнта на перших позиціях по важливості. Асистент операційних пацієнтів - висококваліфікований співробітник. У Німеччині, наприклад, тільки теоретична частина навчання такого співробітника охоплює 1600 годин і включає в себе отримання знань в таких областях як: анатомія і фізіологія, анестезія і екстрена допомога, фармакологія, психологія і так далі.

Іншими словами - у вас тепер є можливість дізнатися детально про все до проведення процедури, а не під час або після, як це прийнято в ряді державних установ.

Чим може допомогти асистент?

  1. Розповість вам про вартість та етапи проведення операції.
  2. У нього завжди можна дізнатися, як підготуватися до операції і про саму операцію. Всі ті, чисто людські питання, які незручно задати лікаря ( «а це не боляче?», «А шрам залишиться?» І т.п.) ви можете сміливо ставити асистентові операційних пацієнтів. Надання вам моральної підтримки - один з обов'язків цього співробітника.

Більшість операцій, що проводяться в МЦ «Перша приватна поліклініка» проходять з мінімальним пошкодженням тканин і використанням ендоскопічних пристроїв. Проте - будь-яка операція це стрес, тому не потрібно соромитися задавати питання і дізнаватися про надійність і безпеку тих чи інших методів.

  1. Допомагає узгодити зустріч з хірургом і анестезіологом у зручний для вас час (з огляду на графік прийому лікаря). Зустріч з анестезіологом - це важливо. Йому необхідно дізнатися про всі особливості вашого організму, які можуть вплинути на тривалість і глибину наркозу, а також на супутні ризики.
  2. Контролює комфорт вашого перебування в клініці в післяопераційному періоді. Наприклад, в його компетенції доставка обраних вами (і узгоджених з лікарем) страв і харчових продуктів. З будь-яких питань, пов'язаних з комфортом, ви можете сміливо звертатися до асистента.
  3. У нього ви можете дізнатися про те, чи є нормальними ваші відчуття в післяопераційному періоді. При нестандартних скаргах асистент відразу передасть інформацію лікаря.